logo xs

O NAS

Centrum Kształcenia Ustawicznego założono w 2011 roku, jest to więc placówka stosunkowo młoda. Jednak jej popularność wśród osób poszukujących konkretnego zawodu stała się już legendarna - jest szkołą otwartą na potrzeby lokalnego społeczeństwa, chętnie współpracuje z różnymi środowiskami, te cele są wpisane w rozwój placówki, więc orientacja w tym co aktualnie potrzebne, na co jest popyt - jest bardzo duża. Dyrekcja i nauczyciele nie przeceniają wagi okolicznościowych i czasowych trendów zawodowych, dając jednak szansę każdemu oryginalnemu zawodowi, który z kolei da satysfakcję uczniom i adeptom - stąd zawód florysta czy opiekun społeczny

ELITA - JEDNA Z NAJLEPSZYCH OFERT NA RYNKU

Bezpłatna nauka, bez gwiazdek i haczyków. Wystarczy Twoja chęć i zaangażowanie, by ukończyć szkołę. Zdobycie średniego wykształcenia to tylko zainwestowanie własnego czasu, a nie pieniędzy. Posiadamy wiele kierunków kształcenia, które dają perspektywę na zdobycie zawodu i wymarzonej pracy.

ELITA - WYSOKA JAKOŚĆ KSZTAŁCENIA

Zespół Wykładowców tworzą ludzie z wieloletnią praktyką zawodową, przygotowaniem pedagogicznym oraz wysokimi kwalifikacjami zawodowymi. Dbamy o najwyższą jakość kształcenia, realizację programów nauczania zgodnie z najwyższymi standardami i wymogami MEN. Uczymy wg najnowszych programów nauczania Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz staramy się przygotować słuchaczy  zgodnie z obecnymi wymogami rynku pracy. Szkoła znajduje się  w takiej części miasta, tak aby każdy słuchacz mógł łatwo dotrzeć na zajęcia. (zobacz jak do nas trafić).

NASZE ATUTY

Centrum Kształcenia Ustawicznego "Elita" zaprasza do nauki w liceum ogólnokształcącym, szkołach policealnych oraz kursach doskonalających.

NASZE ZALETY:

  •     Wykwalifikowana kadra zapewnia przyjemną i pożyteczną naukę
  •     Dogodny, zaoczny system nauczania nie przeszkodzi w pracy zawodowej
  •     Profesjonalna współpraca z instytucjami na terenie miasta Kielc
  •     Stała współpraca z Powiatowymi Urzędami Pracy
  •     Wydajemy zaświadczenia do ZUS i innych instytucji


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą stale wzbogacamy i uzupełniamy, z myślą o Państwa potrzebach i koniunkturze na rynku pracy.

 

Elita - Centrum Kształcenia Ustawicznego
Kielce 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
logo promoart