logo xs

W naszej placówce prowadzimy dedykowane kursy zawodowe, spełniające oczekiwania wielu chętnych, poszukujących  dla siebie specjalizacji zawodowej, dopełniającej ich zainteresowania oraz potrzebę zdobywania wiedzy czy umiejętności. Kursy są płatne, ich cena (zależna od ilości chętnych) waha się od 190 do 700 zł za pełny okres szkolenia.

Aktualnie wprowadzamy cztery kursy:

Kurs barmański
barmanNasz kurs barmański to w zdecydowanej większości zajęcia praktyczne za prawdziwym profesjonalnym barem. Tylko u nas omawiamy zagadnienia z kaw, win oraz cygar.  Pragniemy zapewnić naszym adeptom najwyższy poziom świadczonych usług, poprzez wprowadzenie wielu innowacyjnych rozwiązań. Celem kursu jest zdobycie niezbędnych wiadomości i umiejętności do samodzielnej pracy w charakterze barmana. Barman przygotowuje się, eksponuje, wydaje oraz serwuje konsumentom towary handlowe, wyroby kulinarne i napoje w róznego typu bufetach i barach otwarnej i zamkniętej sieci placówek, a kształcenie w tym kierunku daje możliwość znalezienia ciekawej, dobrze płatnej pracy. Podczas zajęć teoretycznych uczestnicy poznają wymagania stawiane przyszłym barmanom oraz obowiązki i niezbędne przepisy prawa dotyczące pracy w barze. W czasie zajęc praktycznych uczestnicy sporządzają napoje mieszane stosując rózne techniki oraz bogate portfolio napojów bezalkoholowych i alkoholowych. Po zdobytym kursie oraz pozytywnym zdaniu egzaminów uczestnicy sa przygotowani do pracy za barem w zakładach zbiorowego żywienia. Certyfikat, który otrzymują kursanci stanowi potwierdzenie dla przyszłych pracodawcow kwalifikacji zdobytych przez uczestników i ułatwia w zdobyciu zatrudnienia.

Koszt 700 zł (grupa 9-10 osób)

Kurs stylizacji paznokci
stylizacji paznokcjiNowoczesne techniki stylizacji paznokci wymagają ciągłego podnoszenia kwalifikacji. Odpowiednie wykształcenie w połączeniu ze znajomością nowinek i trendów pozwala osiągnąć sukces w tym niezwykle ciekawym zawodzie. Zajęcia prowadzą u nas wybitni i utalentowani specjaliści – posiadający wykształcenie dydaktyczno – pedagogiczne oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe. System edukacyjny szkoły wyróżnia wysoki poziom nauczania, wysoka jakość produktów i indywidualny system kształcenia. Absolwenci, którzy ukończyli kurs stylizacji paznokci, to osoby bardzo dobrze przygotowane do zawodu. Podejmują pracę w salonach kosmetycznych, otwierają własne gabinety lub są instruktorkami w szkołach kosmetycznych. Oferujemy szkolenia stylizacji paznokci nastepującymi metodami: hybrydową, żelową, akrylową oraz manikiur japoński. Oferujemy również warsztaty ze zdobnictwa salonowego, uwzglęniając obowiązujące trendy: galaxy, sweterek, sugar efekt, ombre, one stroke. Wszystkie szkolenia kończą się dwujęzycznym certyfikatem uznawalnym w krajach U.E. Współpracujemy z trenerem firmy Silcare. 


Kurs stylizacji paznokci rożnymi metodami (czas trwania i ceny):

Żelowa metoda + podstawy zdobień (na tipsie i formie):
3dni po 6/8 godzin, zajecia są indywidualne (1-4 osób, 650zl) lub grupowe (5-10 osób, 490zl)

Akrylowa metoda +podstawy zdobień (na tipsie i formie):
3dni pi 6/8 godzin, zajęcia są indywidualne (1-4 osób, 650zl) lub grupowe (5-10 osób, 490zl)

Hybrydowa metoda + podstawy zdobień:
1 dzień po 6/8 godzin (1-4 osób, 290zl) (5-10 osób, 190 zł)

Warsztaty- szkolenie ze zdobnictwa:
1 dzien 6/8 godzin (1-4 osób, 290 zł) (5-10 osób, 199 zł)

Techniki zdobień:
  • galaxy
  • sweterki
  • sugar effekt
  • ombre
  • one stroke

 

Kurs baristyczny
baristycznyKurs baristyczny dedykujemy osobom, które chcą zdobyć i rozbudować umiejętności niezbędne w pracy na stanowisku barista. Ten kurs to nie tylko wiedza o kawie i sztuka parzenia ale również elementy jej profesjonalnego serwowania. Celem kursu jest zdobycie wiedzy na temat profesjonalnego parzenia kawy i jej serwowania oraz poprawnej obsługi maszyn barowych. Barista jest specjalistą od parzenia i podawania kawy. Posiada rozległą wiedzę o różnych gatunkach kaw, jej jakości, sposobach przygotowania i podawania -umie odpowiednio dobierać proporcje składników, zna rózne metody parzenia, potrafi się rozeznać w róznych gatunkach mleka i umie serwować napoje na wiele róznych sposobów. Barista potrafi dobrac odppowiednie gatunki kawy, aby powstał napój zgodny z oczekiwaniem klienta, dopasowany do podawanej potrawy. Szkolenie kończy się egzaminem teorytycznym i praktycznym. Uczestnicy otrzymują certyfikaty potwierdzające umiejętności. Każdy dzień szkolenia BARISTA podzielony jest na część teoretyczną i praktyczną. Kurs w ponad 70% składa się z zajęć praktycznych. Podczas szkolenia BARISTA, nauczą się Państwo w jaki sposób prawidłowo parzyć kawę, przygotowywać koktajle mleczne, obsługiwać maszyny barowe oraz zdobędziecie umiejętność jaką jest sztuka rysowania mlekiem. Kurs baristyczny prowadzony jest przez trenerów baristów oraz trenerów z zakresu komunikacji i obsługi gości w lokalach gastronomicznych i hotelarskich.

Koszt 500 zł (grupa 5-6 osób)
Kurs kelnerski
kelnerskiCelem kursu jest zdobycie  nezbednych wiadomości i umiejętności do samodzielnej pray w charakterze kelnera. Podstawowym zajęciem kelnera jest profesjonalna obsługa lkientów lokalu od momentu ich wejścia, aż do opuszczenia go. do kelnera należy powitanie gości, wybór stolika. przedstawienie menu, udzielanie wszelkich informacji odnoście serwowanych potraw i napojów, pomoc w wyborze poszczególnych dań, a nastepnie przyjęcie zamówienia i jego odpowiednie zrealizowanie. Kurs kończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym. Uczestnicy otrzymują certyfikaty potwierdzające zdobyte umiejętności. Program kursu obejmuje m.in.: ogólny zakres obowiązków kelnera oraz kultura zawodu, przygotowanie sali do obsługi (nakrywanie stołu w zalezności od menu, sposoby składania serwetek, obrusów), zasady i technika noszenia tac oraz zastawy stołowej, sposoby serwowania dań, obsługa konsumenta, obsługa lelnerska w hotelu oraz w śroskach komunikacji.

Koszt:  600 zł  (grupa ok 9-10 osób)
Elita - Centrum Kształcenia Ustawicznego
Kielce 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone
logo promoart